2006 yılında İstanbul ‘da kurulan firmamız, kuruluşundan itibaren çok kısa sürede sektörün tanınmış firmalarından birisi haline geldi. Uzman personelimiz, dinamik ve hızlı hareket eden yapımız, takım ruhu, bilgi birikimi ve müşteri memnuniyeti, nihai ürüne yansıyarak çok kısa sürede hedefe ulaşmamızı sağladı.

Özellikle yurt dışı piyasalarda marka olma hedefi ile hareket ederek “Türk Malı” ‘nı farklı ülke pazarlarında tanıtarak müşterilerimizle buluşturmanın mutluluğu bize gurur vermektedir. Şimdiye kadar 4 kıtada 35 ülkeye ihracat gerçekleştirdiğimiz halde, halen yurtdışı bayilerimiz aracılığı ile ihracatını devam ettirmekteyiz.

Teknolojik yatırımlar yaparak işçilik maliyetlerimizin düşürülmesi ile ilgili çalışmalar yaptık. Yenilikçi ve alternatif projeler sunarak, müşterilerimizin üretim ve işletme maliyetlerini düşürmek konusunda akılcı çözümler sunduk. Sektörde emin ve sağlam adımlarla ilerleyerek, müşteri memnuniyeti ana hedefimizden hiç bir zaman sapmadan hizmete talip olduğumuzun arzusu ile; İstanbul Elektrostatik Makina, 16. yılında Avrupa standartlarında imalat ile daima müşterisinin yanında.

İESMAK projelendirip günümüz teknolojisi ile üretimini yaptığı tesisleri dünya genelinde dört kıtaya ihraç ederek kalitesini referanslarıyla kanıtlamış olmanın gururunu taşımaktadır. Rusya, Sudi Arabistan, Arjantin, Almanya, Şili, Fas, Mısır, Tunus, İsrail, Filistin, Nijerya, Kenya, Uganda, Azerbaycan, Tacikistan, Özbekistan, Türkmenistan, Ukrayna, Irak, Lübnan, Libya, Cezayir, Macaristan, Romanya, Bulgaristan, Gürcistan, Kıbrıs, Moldova, İran ve Sudan İESMAK’ ın ihracat yaptığı ülkelerden bazılarıdır.

İESMAK olarak; ‘’Hizmette ve Üretimde kalite’’ilkesiyle,kısa zamanda ‘‘Hızlı çözüm ve titiz çalışma’’prensibiyle, ‘’sağlıklı büyüme’’ ve günümüz teknolojisini projelerinde kullanma hedefiyle, yoluna güvenle devam etmektedir.